ЛЕГКА АТЛЕТИКА. ІСТОРИЧНИЙ  ТРІУМФ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

У Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ  та СДЮСШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше.

Вихованці легкоатлетичних шкіл корабельного краю в особистому заліку вибороли дві золоті, дві срібні та п’ять бронзових нагород.

Блискуче виступили наша естафетна юнацька дружина, яка стала найкращому в естафетному бігу 100 м + 200 м + 300 м + 400 м. Чемпіонський результат 2.14,57 показали Тимур Грицай, Андрій Куліуш, Андрій Кравець та Микита Терещенко. У секторі для потрійного стрибка поза конкуренцією був Олексій Козакевич, переможна спроба якого склала 12.63 м.

Стрибун з жердиною Андрій Шиятий, подолавши планку на висоті 2.60 м, приземлився на срібний    п’єдестал. Ще одна медаль срібного ґатунку у Сергій Пчоліна, який набрав 2902 очки у легкоатлетичному п’ятиборстві.

С «бронзовим» настроєм завершили змагання Ксенія Луценко (біг 60 м – 7.92),  Анастасія Михальчук (жердина – 2.90), Микита Терещенко (400 м – 54.60) та Андрій Кравець (1500 м з/п. – 5.07,47).

За підсумками особистих змагань Миколаївська СДЮСШОР з л/а (U-16) вперше в своїй історії тріумфувала в загальнокомандному заліку!

Збірна Миколаївської області (U-16) з легкоатлетичного двоборства завершила ці старти на третій сходинці медального п’єдесталу.

Переможців та призерів чемпіонату України підготували О. Холоша, Ю. Строін, М. Храпко, О. Павлова, М. Чумаченко, Ю. Грицак,

Л. Боровський, О. Олійник, Ю Шаповалова, В. Львова-Грицак, В. Азаров, І. Шалар, І. Димова.