«Корабели» обігравши Запоріжжя, зайняли 7-му позицію у Суперлізі

Сьогодні, 7-го березня, МБК Миколаїв ледве оговтавшись після останньої сенсаційної перемоги над лідером чемпіонату знову записав у свій актив перемогу, на цей раз проти БК Запоріжжя.

Зі стартових хвилин поєдинку і до третьої чверті команди грали на рівних, адже лідер на майданчику СК Надії змінювався досить часто.

Розв’язка зустрічі відбулася у заключній чверті, під час якого плеймейкер “корабелів” Квентін Петерсон провів вибуховий відрізок, набравши за 10 хвилин 20 очок. Запоріжці нічого не змогли протиставити супернику та зазнали поразки з рахунком 88:95.

Таким чином, підопічні Віталія Чернія вийшли на 7 місце в турнірній таблиці чемпіонату.

Миколаївці свій наступний матч зіграють 26-го березня на майданчику Харківських Соколів.

МБК Миколаїв –  БК Запоріжжя 95:88 (26:27, 20:20, 22:25, 27:18)

МБК Миколаїв: Петерсон 38, Адедиран 17 , Андерсон 15, Луценко 11 , Приймак 9, Онуфрієв 3, Давидюк 2.

БК Запоріжжя: Рендольф 20, Кожем’якін 13, Преслі 12, Мироненко 11, Столлворт 11, Шевченко 10, Липовцев 4, Сандул 7.