Херсонський «Кристал» забив у ворота «корабелів» 7 переможних голів

В рамках шостого туру другої ліги України в групі Б відбувся матч між другою командою МФК Миколаїв та херсонським Кристалом, який забив у ворота корабелів 7 переможних голів.

Як повідомляє Спортарена, – початок розгрому поклав Сергій Цой, далі Дмитро Бондаренко спритно повів за собою трійку опонентів і несильним ударом подвоїв рахунок, прийняв естафетну паличку Мартян – 0:3.

Майже безнадійною ситуація для другої команди Миколаєва стала майже відразу після перерви. Гравці Кристала влаштували швидку перепасковку в хазяйській штрафний, Бондаренко покотив м’яч Барладиму – інше було справою техніки-0:4. На 66 хвилині миколаївці все ж спромоглися на гол престижу від Богдана Пороха, але Віталій Кірєєв повернув херсонцям перевагу в чотири м’ячі – 1:5. Завершив голепад дубль Івана Гливи.  1:7.

МФК Миколаїв-2 – Кристал (Херсон) – 1: 7

Голи: Порох, 66 – Цой, 7, Д.Бондаренко, 17, Мартян, 23, Барлад, 51, Кірєєв, 74, Гливи, 85, 88.

17:00. м Миколаїв. СК Парк Перемоги. 250 глядачів.

Арбітр: Андрій Рудий (Дніпро).

Попередження: Толгаренко, 11, Ляшевський, 62 – Апостолюк, 47, Мілесін, 70, Малюк, 73, В.Кучер, 90 + 2.