Як миколаївські веслувальники чемпіонат світу підкорювали

В Сегеді добіг кінця чемпіонат світу з веслування, на якому визначались володарі олімпійських ліцензій в Токіо 2020.

Українські веслувальники представлені у всіх видах, які входять до програми Олімпіади – всього їх 12 (по 6 середі жінок та чоловіків, 8 – в байдарці, 4 – в каное) здобули 8 квот в 3-х олімпійських видах.

У складі збірної України в Сегеді змагався миколаївський спортсмен, вихованець КДЮСШ «Олімп» Дмитро Беспалько. Дмитро у складі нещодавно сформованної молодіжної байдарки-четвірки вийшов у фінал на дистанціїї 1000 м. Тож, Василь Смілка, Віталій Бистревський, Віталій Брезіцький та Дмитро Беспалько у підсумку фінішували дев’ятими, але сам факт потрапляння у фінал для “майбутньої надії збірної” став сенсацією.

На дистанції 500 м Дмитро Беспалько та Віталій Брезицький у полуфінальному заїзді посіли четверте місце та змагалися у фіналі В, за результатами якого у хлопців 11 місце. Варто відзначити, що для того аби розпочати боротьбу у фіналі А спортсменам не вистачило всього 2,5 секунди.

Ще один вихованець миколаївської школи веслування Олег Кухарик став 8-м в байдарці-одиночці на дистанції 500 м.

А Віталій Цуркан завершив боротьбу ще у попередніх заїздах в байдарці-одиночці 1000 м –  (9) – 3.34,04.

А ось жіночій дует миколаївської веслувальниці Людмили Кукліновської (наразі виступає за Полтавську область) та Марії Повх за підсумками фінального заїзду здобув олімпійську ліцензію в «байдарці-двійці на 500», дівчата фінішували  6-ми.