ГОЛЬОВА ФЕЄРІЯ С ПОДВІЙНИМ ДУБЛЕМ

ФУТБОЛ.  МФК «МИКОЛАЇВ» – «ОБОЛОНЬ» (КИЇВ) – 5:3 (4:3)

Суперники поки що мають абсолютно рівні показники, набравши у 20 поєдинках по 33 очки і посідаючи шосту та сьому турнірну позицію.

Перший небезпечний штрафний удар матчу завершився взяттям воріт – миколаївець Руслан Паламар з 22-метрів влучив у дев’ятку – 1:0. Сталося це на 9-й хвилині, а  через сім хвилин господарі подвоїли рахунок. Богдан Куксенко з лівого флангу виконав простріл у штрафний майданчик  на Сергія Кравченка, який спочатку поцілив у штангу, після чого добив м’яч у порожні ворота – 2:0.  А ще за дві хвилини підопічні Іллі Близнюка  взагалі зробили рахунок розгромним – Кравченко у боротьбі з захисником з меж штрафного майданчика віддав пас на Володимира  Одарюка, який обвів голкіпера «Оболоні» і пробив у порожні ворота – 3:0.

Здавалось, що гості вже у нокауті. Але тільки здавалось… На 20-хвилині після пасу Матяша Артур Мурза з лінії воротарського майданчика ударив без шансів для Андрія Бубєнцова – 3:1.  А за вісім хвилин Олексій Щебетун вийшов на побачення с воротарем МФК «Миколаїв» і скоротив перевагу господарів до мінімуму – 3:2. І це ще не було гольовим максимумом першого тайму. В додатковий час Кравченко с 22 метрів пробив у дальній від себе нижній кут воріт – 4:2. Відповідь киян також виявились результативною – зі стандарту в 20 метрах від воріт Олексій Савченко поцілив під поперечину – 4:3.

Головні події, чи, більш правильно – головна подія  другого тайму сталася на 50-хвилині матчу. Муніципал Сергій Кулінич с правого флангу виконав простріл у воротарський майданчик, де голкіпер пивоварів  Василь Литвиненко та хтось з київських захисників, намагаючись приборкати м’яч, завадили один одному.  Залишившись перед порожніми воротами, хавбек Паламар закотив м’яч у сітку – 5:3.  Таким чином Руслан не тільки відкрив та закрив гольову феєрію матчу, адже до фінального свистка суперники більше нічим не відмітились,  а також разом з Сергієм Кравченком став його подвійним снайпером!

Після цієї перемоги МФК «Миколаїв»  піднявся на п’яте турнірне місце.