ГАНДБОЛ. «РЕАЛЬНО» МИКОЛАЇВСЬКА СЕНСАЦІЯ

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ГАЛИЧАНКА (ЛЬВІВ) » – 28:23

Останні два матчі першого етапу чемпіонату для «Реалу» були важливими з символічної точки зору. Адже діючий чемпіон України поки що не зазнав жодної поразки і спробувати зробити неможливе міг тільки діючий срібний призер української суперліги. Якщо це станеться, то фінальний етап наші дівчата могли б розпочати на величезному психологічному піднесенні.

А поки вони на такому ж піднесенні розпочали стартове протистояння з лідером. Першою реалісткою, яка влучила у галицькі ворота, стала Світлана Аксьонова. Вона зрівняла рахунок, після чого на майданчику розпочалась нервова боротьба, в якій забиті м’ячі давались дуже нелегко. Причому обом суперникам. Перший тайм вже перетнув екватор, а ігрове табло показувало вкрай маленьку результативність – 3:6.  За 4 хвилини реалістки зрівняли рахунок, після чого вийшли вперед і на перерву пішли з невеликим гандикапом – 11:9.

Першим голеадором другої половини поєдинку стала реалістка Наталя Ситенька, яка збільшила перевагу своєї команди до трьох балів. Відрив господарок у 2-3 пункти тривав до середини тайму. А на 19-й хвилині Анастасія Дереклєєва робить рахунок 20:16. Спроби гостей наздогнати реалісток не приносять бажаного – максимально, що їм вдається, так це мінімізувати лідерство суперника до 2-х м’ячів. Вирішальними ж для остаточної перемоги «Реалу» стають три голи, закинуті капітаном команди Світланою Аксьоновою зі своєї половини поля в порожні ворота «Галичанки». Фінальна сирена зафіксувала першу поразку підопічних Віталія Андронова з рахунком 28:23.

Найкращим снайпером матчу стала Світлана Аксьонова, яка «розписалась»  у львівських воротах 10 разів.

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ГАЛИЧАНКА (ЛЬВІВ) » – 15:31 (8:15)

Другий матч показав, що «Галичанка» вміє робити висновки з поразок. До яких на вітчизняній арені вона не дуже звикла, але, якщо подібне трапляється, тоді і відповідь не забариться.  Господарі намагались чинити опір, і їм це вдавалось майже 18 хвилин першого тайму. Але, якщо з третьої до 13-ї хвилини вони поступались лише в один-два м’ячі, то  потім все стало набагато гірше. На 22-й хвилині рахунок був вже 6:10, а за відпочинок гості пішли з перевагою у 7 балів.

Другий тайм взагалі показав, що фаворит чемпіонату не збирається бути поблажливим до свого опонента. На десяту хвилину «Галичанка» вела з рахунком 8:19, а ще через 10 хвилин мала перевагу у 13 м’ячів. Щодо наших гандболісток, то їх приціл майже сбився. Цьому яскраве підтвердження – лише 2 голи, закинуті за 9 хвилин ігрового часу. Другий  з них став останнім для підопічних Наталі Пархоменко у цьому матчі, який «Галичанка» завершила більш ніж переконливою перемогою з рахунком 15:31.

Тепер суперники разом з ужгородськими «Карпатами» продовжать боротьбу на фінальному етапі. Поки що «Карпати» та «Реал» мають у своєму активі по 25 очок. Беззаперечний лідер і фаворит чемпіонату «Галичанка» розпочне, скоріш за все, чергове сходження на вітчизняний чемпіонський Олімп з 38 заліковими балами.