Футболісти МФК «Миколаїв» поразкою завершили сезон 2018/19

Минулими вихідними футболісти МФК Миколаїв зіграли заключні матчі сезону 2018/19.

Підопічним Сергія Шищенко останній матч в сезоні довелося грати з беззаперечним лідером Першої ліги – СК Дніпро-1.

Можливо, сценарій зустрічі був би іншим, якби на 36-й хвилині лівий захисник «корабелів» Горват не сфолив проти Романюка і достроково не змушений був завершити свою гру. СК Дніпро-1 відчувши чисельну перевагу почав розхитувати оборону господарів, пресинг і володіння м’ячем від команди Дмитра Михайленка принесли свої плоди. На 80-й хвилині подачу з кутового продовжив Яворський і центрбек Лопирьонок вколотив м’яч в «дев’ятку» воріт Крюкова – 0:1. А ще за дві хвилини екс- «корабел» Яворський збільшив шанси на перемогу своєї команди – 2:0.

Таким чином, МФК Миколаїв завершив сезон домашньою поразкою і в турнірній таблиці посідає восьму сходинку.

Тим часом, дублери “корабелів” не втримали перемогу над суперниками з Кривого Рогу.

Миколаївці в останньому матчі сезону 2018/19 рр. були сповнені бажанням добитися першої перемоги в третьому колі, але не судилося. На самому початку матчу небезпечно пробивав Бука, господарі відповіли випадом Кірєєва, який із забійної позиції не переграв Мелашенко. Нерубенко невдало вибив м’яч на Сахацького, а лівий захисник МФК-2 з 35-ти метрів влучно пальнув за комір Мелашенко – 1:0!  Гірник відповів: 1:1.

Після перерви гості більше володіли м’ячем, господарі шукали шанси в контратаках. Подвійний момент загубили Кірєєв і Вітенко – розплата за марнотратство відбулася через кілька хвилин- 1: 2. Згодов Агаларов нічого не зміг вдіяти з  точним кивком головою від Голуба – 1: 3.

МФК Миколаїв-2 завершив виступи у Другій лізі на дев’ятому місці, здобувши навесні лише очко в десяти зустрічах.