13-річний миколаївець став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду

У  заключний день Чемпіонату Європи зі стрибків у воду 13-річний миколаївець Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи серед чоловіків.

Продемонструвавши найкращий результат на 10 метровій вишці  з сумою 488.85 бали, Середа без перебільшення записав своє ім’я в  історію українських і європейських стрибків у воду.

Відзначимо, що свій шлях до чемпіонства Олексій розпочинав у миколаївському СКПБ Водолій, але наразі представляє Луганщину.

Друге місце в індивідальному заліку посів спортсмен з Франції  – Auffret Benjamin з сумою 474.90 бали,  третю сходинку в турнірній таблиці зайняв спортсмен з Росії – Ternovoi Ruslan з сумою 445.25 бали.