1,5 БАЛИ ДО ДРУГОГО СВІТОВОГО ЗОЛОТА

Вчора вихованець миколаївської школи стрибків у воду Олексій Середа, який останніми роками виступає за Луганську область, виборов своє перше золото на чемпіонату світу серед юніорів, який проходить у київському Центрі спорту «Ліко». Він тріумфально переміг у стрибках з 10-метрової вишки.

Сьогодні 15-річний українець мав шанс вибороти свою другу нагороду найвищого ґатунку. У баталіях спортсменів, які вийшли на старт стрибків з 3-метрового трампліна, Середа був одним з двох претендентів на найвищу сходинку п’єдесталу пошану. Єдиним  серйозним суперником нашого земляка виявився італієць Маттео Санторо. Боротьба двох найкращих молодих стрибунів планети до останнього фінального стрибка тримала у напрузі як глядачів, так і самих учасників чемпіонату. І саме остання спроба зняла всі питання відносно чемпіона. Маттео Санторо, який набрав 493,30 бали, випередив Олексія Середу на 1,5 бали, залишивши українця, в активі якого 491,75 балів на другому місті.

Перевагу двох найкращих стрибунів світу над іншими учасниками чемпіонату яскраво ілюструє підсумкова турнірна таблиця, в якій бронзовий медаліст італієць Маттео Сафієро з доробком у 468,10 балів відстає від Олексія Середи на понад 23 очки.