ЗОЛОТІ ШАБЛІ МИКОЛАЇВСЬКИХ ЮНІОРІВ

Одразу після турнірних баталій найкращих молодих рапіристів України в боротьбу за нагороди національного чемпіонату вступили  іх однолітки- шаблісти. В цьому виді фехтувальної зброї господарі змагань перевершили досягнення своїх земляків з рапірою.

Особливо потішили миколаївські шаблістки, які посіли весь п’єдестал пошани. Чемпіонкою України стала Валерія Проченко, яка у фіналі перемогла Дар’ю Бульбу  Бронзова нагорода у Олександри Бондар. Всі наші медалістки, до яких приєдналась Софія Полонка, склали основу першої збірної Миколаївської області, яка тріумфувала в командному заліку. У фіналі миколаївські юніорки з розгромним – 45:30 рахунком здолали першу збірну Києва. Третє місце у цьому виді змагань посіла друга команда Миколаївської області, за яку виступали Наталля Василенко, Ольга Ківало та дві Вікторії – Коротченко та Янковська.

У чоловічому особистому турнірі миколаївець Богдан Боговін дійшов до фіналу, де в драматичному двобої з рахунком 14:15 поступився киянину Василю Гумену. Вирішальне протистояння командних юніорських змагань, в якому зустрілись перша збірна Миколаївської області та перша дружина Києва, завершилось перемогою столичних мушкетерів з рахунком 39:45.