Запрошуємо бажаючих взяти участь у прес-конференції «Майбутнє миколаївського фрістайлу»

       Запрошуємо бажаючих взяти участь у прес-конференції «Майбутнє миколаївського фрістайлу», яка відбудеться 18-го лютого 2021 р. у Концерт-холі “Юність”. Початок о 10:00. Вхід вільний. З собою мати захисні маски.
Разом з олімпійським чемпіоном Александр Абраменко (включення з ним відбудеться у режимі онлайн, так як він перебуває наразі на навчально-тренувальному зборі в Америці) ми:
✅ представимо концепцію та стратегію функціонування комплексу;
✅ покажемо ідеальне місце в Україні для розташування комплексу;
✅ розкажемо про стратегію залучення коштів для розбудови комплексу;
✅ розповімо про труднощі при формуванні ідеї;
✅ представимо першого мецената, що звернув увагу на нашу ідею та має намір збудувати сучасний комплекс з фрістайлу в Україні.
У прес конференції мають взяти участь:
керівники та очільники міста.
У режимі онлайн-включення – призер Олімпійських Ігор зі стрибків у воду Illya Kvasha .
бізнесмен і меценат(також у режимі онлайн), який має бажання збудувати сучасний комплекс з фрістайлу в Україні.
представники бізнесу та звичайні небайдужі громадяни.
активісти.
журналісти.
Миколаїв – місто, в якому зародився вітчизняний фрістайл. Двоє вихованців миколаївської школи лижної акробатики – Алла Цупер та Олександр Абраменко вибороли золоті нагороди зимових Олімпійских Ігор у Сочі (2014 рік) і у Пхьончхані (2018 рік) відповідно. Олімпійське «золото» Олександра Абраменка стало для України історичним. Разом з олімпійськими чемпіонами в нашому місті було підготовлено багато лижних акробатів світового рівня. В тому числі перша в історії України призерка чемпіонату світу Ольга Волкова.
В Миколаєві працювали видатні тренери – родоначальник вітчизняної лижної акробатики Віталій Леонідович Шведов, його однодумець та послідовник Юрій Михайлович Кобельник, а також талановитий дитячий тренер В’ячеслав Валентинович Германсон. На превеликий жаль, всі ці наставники пішли з життя
Сьогодення миколаївського фрістайлу не додає оптимізму. Відсутня база для підготовки юних спортсменів. Знаменитий трамплін на Південному Бузі, на якому розпочинали свій шлях до світових спортивних вершин наші імениті земляки, давно перетворився у пам’ятник безгосподарності. І може так статися, що місто – колиска національного фрістайлу у найближчому майбутньому може зникнути не тільки зі світової та європейської, а навіть з вітчізняної мапи лижної акробатики. Звісно, якщо не почати роботу з відродження миколаївської школи фрістайлу.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)