ВТРАЧЕНА ПЕРЕМОГА, ЧИ ЗБЕРЕЖЕНА НІЧИЯ?

МФК «МИКОЛАЇВ» – «ЧОРНОМОРЕЦЬ» (ОДЕСА) – 1:1 (1:0)

Одесити посідають другий рядок турнірної таблиці, набравши 51 очко у 24 матчах. В їх доробку 15 перемог, 6 нічиїх та 3 поразки. Стосовно миколаївців, то вони поки що з 39 балами, здобутими у 23 поєдинках,  розташувались на п’ятому місці. Одинадцять перемог, шість поразок та стільки ж нічиїх поки що дозволяють корабелам бути претендентами на бронзовий п’єдестал пошани, який знаходиться на відстані семи залікових пунктів. Цей матч цікавий тим, що він проходитиме на Центральному міському стадіоні за присутності глядачів. Які вже давно не бачили ігри улюбленої команди «очі в очі». Звичайно, миколаївці прагнутимуть взяти реванш за виїзний  програш у першому колі з рахунком 0:2.

Зі стартового свистка підопічні Іллі Близнюка заволоділи ігровою ініціативою і спробували забити швидкий гол. На 2-й хвилині Сергій Кравченко з правого флангу увірвався один на один з кіпером гостей Підківкою і пробив над поперечиною. Ще за хвилину після прострілу з правого флангу Паламар з меж штрафного майданчика ударив далеко від стійки. В наступній атаці Руслан, якому асистував Кулинич, з 10 метрів бив у ціль, але влучив у захисника. Відповідь одеситів також була гострою – на 12-хвилині Авагімян з 22 метрів перевірив реакцію Бубенцова, який у стрибку відвів загрозу. Через 2 хвилини повний тезка капітана МФК «Миколаїв» та його опонент Сергій Кравченко з 21 метра ударив поруч зі штангою. А ще через хвилину після кутового з правого флангу Андрій Штогрін головою поцілив у ворота, де блискуче зіграв його тезка Бубенцов. Коли, здавалось, що перший тайм завершиться миром, сталася подія, яка суттєво вплинула на подальший перебіг гри. Незадовго до перерви голкіпер «Чорноморця» Роман Підківка, намагаючись обіграти у своєму штрафному майданчику миколаївця Охрончука, влучив у нього – м’яч рикошетом від Владислава закотився у порожні ворота – 1:0.

Перший після відпочинку небезпечний момент створили господарі – Володимир Одарюк з правого флангу виконав простріл у воротарський майданчик на Кравченка та Паламаря, які не дотягнулися до м’яча. Це сталося на 54-й хвилині, а за вісім хвилин – після кутового з правого флангу Паламар головою пробив в отвір воріт, де бездоганно зіграв захисник «Чорноморця». Гості відповіли ударом Авагімяна з 20 метрів, який розім’яв Андрія Бубенцова. На 68-й хвилині муніципал Сергій Кулинич вивів свого тезку Кравченка на побачення з Підківкою, який у цій дуелі став переможцем. Капітан господарів міг забити на 83-хвилині, але його удар головою у ціль з меж штрафного знову став здобиччю одеського голкіпера.

Одразу після цього свій майже стовідсотковий гольовий момент не використали гості – Данила Сухоручко з правого флангу вийшов сам на сам з Бубенцовим, який не дозволив супернику зрівняти рахунок. Коли, здавалось, господарі повірили в те, що здобудуть мінімальну перемогу, їх опоненти здійснили неможливе. Вони почали штурм миколаївських воріт і досягли бажаного. На 93-й хвилині після розіграшу кутового м’яч опинився у Артура Авагімяна, який з 10 метрів влучним ударом у незахищений кут воріт зрівняв рахунок – 1:1. Більше того – останній кутовий удар цього протистоянні під назвою «південне дербі» удар ледь не відправив мініципалів у футбольний нокдаун. На щастя для них та для вболівальників МФК «Миколаїв» Вадим Мащенко з 12 метрів пробив приблизно в метрі від стійки. Нічия, яка, мабуть, стала справедливим результатом для обох   команд. Адже у першому таймі за моментами ближчими до перемоги були господарі, а у другому таймі, особливо у доданий час – більш успішними були гості…