Вознесенський «Восход» перемагає у першому домашньому матчі Чемпіонату України 2019

9 липня, на Вознесенському мототреці імені І.М.Урмана місцевий «Восход» переміг команду «Поділля-мотор» з міста Кам’янець-Подільський з рахунком 6:2.

Пряму трансляцію цього поєдинку глядачі змогли дивитись завдяки зусиллям Президента мотобольного клубу «Восход» Мурмана Нестеровича Піпія.

Десять років Мурман Нестерович є Президентом клубу. Саме йому вдається не тільки зберегти команду, а й постійно виводити вознесенський мотобол на новий рівень.

Також, близько двох тисяч вболівальників, які цього вечора прийшли підтримати свою команду у Вознесенську, вже у першій чверті побачили три м’ячі від своїх улюбленців.

Станіслав Червоний, спочатку після сольного проходу відкрив рахунок, а потім скористався пасом від свого батька, Сергія Чевоного, поціливши у дев’ятку –  2:0. Ще один влучний постріл у першій чверті на рахунку Олександра Павловського.

3:0 – так стартова чверть і завершилась.

У другому періоді «Восход» забивав двічі. Станіслав Червоний зробив хет-трик, а коли до завершення періоду залишались лічені секунди, капітан господарів Сергій Волошин забив і свій м’яч у цьому поєдинку.

Між цими двома влучаннями відзначилась і Кам’янець-Подільська команда: зробив це її капітан В’ячеслав Янишен.

У другій половині команди відзначились ще по одному разу. У господарів це зробив Павловський, у гостей – Мудрик.

Таким чином, «Восход» здобуває свою другу перемогу у двох матчах цього сезону і підтверджує статус одного з фаворитів.

Наступні свої матчі Вознесенська команда зіграє 14 та 20 липня. Вдома, на місцевому мотореці, «Восход» прийматиме команди «Дружба» (Мачухи) та «Нива» (Вишняки).

МБК «Восход» – «Поділля-Мотор» – 6:2

Голи: Стан. Червоний (тричі), Павловський (двічі)  – Янишен, Мудрик.

МБК «Восход»: Кібиш (Карой), Стан. Червоний, Павловський, Волошин, Серг. Черовний,

«Поділля-Мотор»: Русу, Заводовський, Мудрик, Янишен(к), Пастух, Новаковський, Дмитриченко.

Автор: Сергій Мельніков