«ВОЛИНЬ» (ЛУЦЬК) – МФК «МИКОЛАЇВ» – 0:0. НІЧИЯ НА КОРИСТЬ «ОБОЛОНІ»

Господарі, які зіграли на один матч менше свого сьогоднішнього суперника, мають у своєму активі 30 очок, випереджаючи миколаївців на два бали. Поки команди займають 5-6 місце відповідно. Враховуючи, що рівень більшості клубів першої ліги приблизно рівний, то кожна перемога, як і поразка, може суттєво вплинути на їх турнірне становище.

Перший кутовий у виконанні волинян, який відбувся на 3-й хвилині, міг стати результативним, але після  подачі Протасова м’яч пролетів вздовж воратарського майданчика поміж скупчення гравців. Відповідь гостей завершилась голом, який не був зарахований. Після навісу з флангу хтось з миколаївців поцілив у ворота, де бездоганно зіграв голкіпер Владислав Левонідов, який відбив м’яч вправо від себе на ногу Войцеховського. Миколаївський Владислав пробив у ціль, але цей м’яч не був зарахований, адже наш форвард знаходився в офсайді. На 10-й хвилині Євген Протасов с 15-метрів  пробиває поруч зі стійкою, після чого гра проходила без моментів до самої перерви.

Перший більш-меньш  гострий момент другого тайму створили гості – Дмитро Сула з 20-метрів вдарив поруч зі штангою. А далі суперники  знову «загальмували», до 88-хвилини не створивши нічого гідного уваги. Саме на цій хвилині лучанин Артур Рябов з лівого  флангу вийшов сам на сам з Андрієм Бубенцовим і пробив у ворота, які від взяття врятував хтось з миколаївських захисників. Відбитий м’яч намагався добити Сіаваш, але і його удар був заблокований. За хвилину корабели знову були на межі програшу – після кутового з правого флангу, який виконав Семенина, Владислав Приймак головою поцілив у поперечину. У додатковий час другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.  отримав наставник МФК «Миколаїв» Ілля Близнюк. Безгольова нічия опустила нашу команду на сьоме місце, адже у паралельному матчі київська «Оболонь» з рахунком 3:0 перемогла кременчуцький «Кремінь» і набрала 30 очок.