ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА, ЯКА ЗАЛИШАЄ НАДІЮ НА П’ЄДЕСТАЛ

МФК «МИКОЛАЇВ» – «ВОЛИНЬ» (ЛУЦЬК)  – 2:1 (1:0)

Лучани, в активі яких 46 очок, набраних в 27 матчах, і які ставили завдання пробитись до прем’єр-ліги, поки що не втратили шанси на підвищення в класі. Як і миколаївці,  які на три очки випереджають своїх сьогоднішніх суперників. Отже, жодна з команд не має права на помилку, якою стане поразка. Більше того – навіть нічия в очному поєдинку буде подарунком для харківського «Металіста», який з  53 заліковими балами займає третю позицію, та волочиського «Агробізнесу», який, набравши 51 очко, поки що йде четвертим.

Нагадаємо, що ця перенесена гра мала відбутися ще у четвертому турі, але тоді «Волинь» була на коронавірусному карантині.

Аналізуючи завершальний етап чемпіонату, треба зазначити, що найбільш комфортні умови залишаються у «Металіста», який два останніх матчі грає з відвертим аутсайдером «Кремінем» та командою з нижньої частини турнірною таблиці «ВПК-Агро». Щодо миколаївців, то на фінішній прямій вони зійдуться зі слабеньким «Поліссям» та з «Агробізнесом», причому гра з аграріями відбудеться у Волочиську.

Господарі могли відкрити рахунок вже на 3-хвилині, коли Сергій Кравченко з меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою. Перший же «постріл» у «рамку» також був за миколаївцями – на 12-хвилині з меж штрафного Володимир Одарюк розім’яв голкіпера «Волині» Неділька. А на 33-хвилині корабели зусиллями двох Богданів свою перевагу конвертували у гол. Після штрафного удару з лівого флангу Куксенко навісив на  Кушніренка, який головою у стрибку вивів свій клуб вперед – 1:0.

Перший же небезпечний штрафний другого тайму став абсолютною копією гольового стандарту першої половини гри. Знову Богдан Куксенко з лівого флангу  виконав навіс у штрафний майданчик на голову капітана МФК «Миколаїв» Богдана Кушніренка, який знову залишив у ролі статистів як захисників, так і Віталія Неділька – 2:0.  Це сталося на 56-хвилині, а за сім хвилин гості організували свою першу небезпечну атаку – Хагназарі з меж штрафного цілив у «дев’ятку» і тільки блискуча реакція  Бубенцова, який у стрибку перевів м’яч на кутовий, врятувала господарів від голу. Ненадовго. Через три хвилини після невдалих дій Пороха у власному штрафному майданчику м’яч опинився у того ж Сіаваша Хагназарі, який цього разу без перешкод пробив у незахищений кут воріт – 2:1.

На 76-хвилині миколаївець Вадим Яворський зі стандарту в 28 метрах від воріт пробив під стійку, де бездоганно зіграв Неділько. На 87-хвилині волинянин Олександр Климець з лівого флангу штрафного майданчика виконав простріл, який завершився обопільною боротьбою  та ударом Богдана Кобзаря головою поруч зі штангою. У компенсований час лучанин Максим  Войтіховський з 16 метрів пробиває під хрестовину і знову на шляху м’яча опиняється Андрій Бубенцов. Який за три хвилини ледь не зіпсував свою чудову статистику. Капітан «Волині» Сергій Сімінін зі своєї половини поля подає у напрямку штрафного майданчика, де Бубенцов у намаганні відбити м’яч помиляється і тільки неточний удар головою по порожнім воротам когось з гостей не дозволяє підопічним Василя Сачка зрівняти рахунок. Завершення цього протистояння було далеким від футболу. Гравці обох команд разом з головним тренером МФК «Миколаїв» Іллею Близнюком зійшлись у кулачному двобої, причиною якого стало грубе порушення правил на миколаївці Романі Попові. Результат – дві червоні картки – одна з яких була запалена перед наставником корабелів, а другу отримав кривдник Попова Приймак.

Ця непроста перемога підняла миколаївців на четверту турнірну позицію і тепер лише одне очко відділяє нашу команду від харківського «Металіста».