Церемонія відкриття фехтувального залу

Церемонія відкриття фехтувального залу

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області разом з олімпійською чемпіонкою Ольгою Харлан взяв участь у церемонії відкриття новозбудованого залу фехтування у спортивному корпусі Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування.

Петро Порошенко нагадав, що три місяці назад олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, яка душею вболівала за те, щоб відродити одну з найкращих фетхувальних шкіл в Україні, обговорювала питання про будівництво цього залу з членами команди Президента.

Олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан назвала день відкриття спеціалізованого залу дуже важливим та знаменним не тільки для школи фехтування Миколаєва, але й для всієї України. «Відкриття цього залу – це дуже важливий крок для розвитку нашого виду спорту», – сказала вона.

Спортсменка подякувала Президенту, голові ОДА та всім, хто долучився до його спорудження за підтримку ідеї з його будівництва. «Я, як спортсменка, яка вже майже 17 років займається фехтуванням, бачила дуже багато фехтувальних залів і завжди мріяла, щоб один з таких з’явився у моїй рідній країні, у моєму рідному місті. Вже вкотре я себе запевнила, що мрії здійснюються. Дякую Вам», – сказала Ольга Харлан, підкресливши, що спорудження такого залу стало втіленням мрії багатьох спортсменів, адже для кожного з них важливі умови тренування.

«Я впевнена, що в цьому залі виросте не один чемпіон Європи, світу чи олімпійський чемпіон. Я впевнена, що вам буде ким пишатись. Сьогодні починається нове життя для фехтування Миколаєва та всієї України», – резюмувала чемпіонка.

У Миколаївській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з фехтування 422 спортсмени та 32 тренери.

Leave a Comment

(required)

(required)