ТОТАЛЬНА ПЕРЕВАГА З НУЛЬОВИМ РЕЗУЛЬТАТОМ

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА

МФК «МИКОЛАЇВ» – «АВАНГАРД» (КРАМАТОРСЬК) – 0:0

Зігравши на виїзді внічию з луцькою «Волинню», миколаївці, в активі яких 29 очок, набраних у 18 матчах, поки знаходяться на сьомій турнірній позиції.

Краматорці, у свою чергу, навіть після домашньої перемоги з рахунком 3:1 над тернопільською «Нивою»,  з 11-ю балами залишаються у зоні вильоту. Але футбольна статистика не є приводом вважати більш успішну по всім турнірним показникам команду потенційним переможцем.

Перша гольова атака господарів могла завершитись, власне, голом, але після флангової подачі Паламаря Сула з 15-метрів пробиває над поперечиною. Це сталося на 10-й хвилині, а за 8 хвилин вже сам Паламар б’є у ціль – Поспєлов у падінні відбиває м’яч на кутовий. На 26-хвилині Сергій Кравченко з меж штрафного майданчика головою пробив над кіпером, але на останньому рубежі оборони бездоганно зіграв захисник Олег Бородай. В наступному випаді Ульянов вивів на ударну позицію Кушніренка, який ударив під поперечину – і знову Поспєлов на висоті! Кутовий у виконанні Сули міг стати результативним, однак все той же Богдан Кушніренко головою пробив поруч зі стійкою. На 36-хвилині Паламар зі стандарту, який був призначений в 20-метрах від воріт, поцілив у «рамку», де знову блискуче зіграв голкіпер «Авангарду». Далі були два кутових поспіль, і обидва – дуже небезпечні. Після першого Одарюк бив у ворота, але потрапив у захисника, а другий завершився черговим ударом і черговим же сейвом Поспєлова. Наприкінці першого тайму Дмитро Сула після помилки суперника вийшов сам на сам зі стражем краматорських воріт, який знову не дав себе переграти.

Одразу після перерви Одарюк з 10-метрів головою пробиває поруч зі штангою. Перший удар гостей у ворота відбувся на 53-й хвилині – Роман Толочко з  25-метрів поліпшив суху статистику «Авангарду». Остання десятихвилинка основного часу могла наблизити господарів до бажаної перемоги, якби не поперечина та все той же Поспєлов. На 82-хвилині Руслан Паламар з 15-метрів влучає у поперечину… В наступній атаці Владислав Одарюк з 20-метрів стріляє під поперечину – у відчайдушному стрибку голкіпер гостей відбиває м’яч. Він ще двічі рятує свою команду – після ударів Сули та Солдатова. Таким чином «Авангард» має завдячувати сухій нічиїй Артему Поспелову, який здобув для гостей одне очко. А ось МФК «Миколаїв», незважаючи на тотальну перевагу, втратив два бали.