СТРИБОК НА СВІТОВИЙ ЗОЛОТИЙ П’ЄДЕСТАЛ

Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів, який триває у Києві, приніс перші нагороди українським спортсменам. Приємно, що їх володарями стали вихованці славетної миколаївської школи стрибків у воду.

З тріумфом завершив чоловічі індивідуальні стрибки з 3-метрового трампліну 18-річний Данило Коновалов. У фіналі він набрав 532,6 бали і разом з бразильським спортсменом Каваном Фігейреду Перейрой, який завершив стрибки з таким же результатом, піднявся на золотий п’єдестал пошани!

Миколаївська стрибунка 16-річна Ксенія Байло, яка вийшла на старт індивідуальних стрибків з метрового трампліну, у фіналі набрала 332, 36 бали. Цей результат дав можливість нашій землячці вибороти бронзову медаль світового чемпіонату, поступившись лише стрибункам Німеччини та Італії!

Таким чином юні миколаївські стрибуни відкрили рахунок нагородам збірної України, яка у рідних стінах, будемо сподіватись, ще не раз потішить своїх вболівальників. Адже попереду ще 6 днів стрибкових баталій найкращих юніорів планети, які завершуються 9 грудня.