СТРИБКИ У ВОДУ. СЕНСАЦІЙНИЙ СТРИБОК НА ЗОЛОТИЙ П’ЄДЕСТАЛ

Відкритий Кубок України, який відбувся у Києві і в якому взяли участь спортсмени Болгарії, Грузії, Білорусі, Арменії, Сербії та, власне, України, став доволі успішним для миколаївських стрибунів у воду.  

Гучною сенсацією завершились індивідуальні змагання на 3-метровому трампліні серед чоловіків. Її автором став юний миколаївський стрибун Богдан Чижевський, який випередив визнаних фаворитів – киянина Кирила Болюха та представника Луганщини, вихованця миколаївської школи стрибків у воду Олега Колодія, які посіли друге та третє місце відповідно. До своєї найвищої нагороди Богдан додав ще одну – срібного ґатунку, яку він виборов разом зі своїм земляком Данилом Коноваловим у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Данило, в свою чергу, став двічі «срібним». Ще одне друге місце він зайняв в індивідуальних стрибках з метрового трампліну.

Також в активі миколаївських спортсменів є нагорода, так би мовити, третього ступеню, яка була здобута у командних змаганнях змішаних дуетів. Учасники цього виду кубкових перегонів стрибали як з 3-метрового трампліна, так і з 10-метрової вишки. Миколаївська пара  Поліна Мишкіна та Роман Савченко піднялась на бронзовий п’єдестал пошани.

Всіх стрибунів корабельного краю під час їх кубкових виступів підтримував видатний спортсмен сучасності заслужений майстер спорту миколаївець Ілля Кваша, який наразі мешкає в столиці нашої країни!

У командному заліку збірна Миколаївської області завоювала бронзову нагороду. Володарями командного Кубку України стали спортсмени Луганщини, командне «срібло» – у збірної Києва.

Наших земляків – переможців та призерів кубкових стартів підготували заслужені тренери України Тетяна Мар’янко, Сергій Гуменюк, тренери Валентина Веприк та Олена Безрукова. 

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)