«СРІБНИЙ» ФІНІШ ЧАРІВНОГО ЕСТАФЕТНОГО КВАРТЕТУ

Останній змагальний день чемпіонату України, який проходив у легкоатлетичному манежі м. Суми, приніс останню ж нагороду для миколаївських представників «королеви спорту». Точніше – представниць, які вибороли срібну медаль в естафетному бігу на дистанції 4/400 м серед спортсменів до 23-х років. Катерина Неделіковська, Вікторія Гринько, Катерина Нікітіна та Поліна Гаценко фінішували з результатом 4.05.97 хв. і поступились лише збірній Сумської області, яка була набагато сильнішої за всіх своїх суперників, про що свідчить час переможців – 3.54.17 хв.

Разом з миколаївськими дівчатами їх срібний успіх розділяють наставники спортсменок Леонід Боровський, Іван Гриник, Лілія Маринець, Оксана Єрошкіна та Ігор Шалар.

Ця медаль стала сьомою для миколаївських легкоатлетів на чемпіонаті України. П’ять з них (4 срібних та одну бронзову) завоювали спортсмени до 23-років. Дві нагороди (одна золота і одна – бронзова) – в активі дорослих легкоатлетів.