СРІБНА РАПІРА АЛІНИ ПОЛОЗЮК

Юніорський Кубок світу з фехтування на рапірах, який пройшов у румунському місті Тімішоара.  стал дуже успішним для миколаївської мушкетерки Аліни Полозюк. Бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів довела, що вона не випадково є однією з найкращих молодих рапіристок планети.

Вигравши групову стадію змагань, де Аліні довелось декласувати шістьох суперниць, в основній турнірній сітці вона спочатку легко здолала свою співвітчизницю Єлізавету Чижикову (15: 2). Надалі Полозюк залишила у статистах італійку Ірен Де Бьясіо (15:8), угорку Реці Ковач (15:2) та Тіган Вільямс Стюарт з Великої Британії (15:12). У півфінальному двобої миколаївська фехтувальниця більш ніж впевненно, про що свідчить рахунок – 15:5 виграла у Кароліни Журавської з Польщі.

Вирішальне протистояння, в якому зійшлися Аліна Полозюк та Зандер Родез зі США, завершилось перемогою американської рапіристки з рахунком 15:12.  Срібна нагорода 19-річної Аліни Полозюк є черговим видатним тріумфом миколаївської фехтувальної школи, яка вже багато років виховує найкращих мушкетерів Європи та світу!

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)