ЩЕ ДВА ЗОЛОТА СВІТОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ВІД ВИХОВАНЦІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ШКОЛИ СТРИБКІВ У ВОДУ

Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів, який триває у київському Центрі спорту «Ліко», кожного змагального дня приносить медалі, переважно золоті, для вихованців миколаївської школи стрибків у воду.

Сьогодні свою другу нагороду найвищого ґатунку виборов Олексій Середа, який розпочинав свій шлях до зіркових спортивних висот саме у Миколаєві. Представник Луганщини тріумфально завершив синхронні  стрибки з 10-метрової вишки. Разом з Данилом Аванесовим він здобув впевненну перемогу, набравши підсумкові 321,30 бали і обійшовши срібних призерів росіян Малофеєва-Рогаву на понад 18 очок!

Свою чемпіонську ходу продовжила ще одна наша землячка Ксенія Байло. Друге своє золото вона виборола в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліна. Завершив фінальні турнірні баталії зрезультатом 390,15 балів, Ксенія залишила у статистах німкеню Йоханну Крауз, яка з відставанням в понад 23 бали стала другою.

Чемпіонат світу завершується 9 грудня і хочеться сподіватися, що українські спортсмени ще потішать вболівальників свіми медальними стрибками!