«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ГАЛИЧАНКА» (ЛЬВІВ) – 21:27 (26:34)

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ГАЛИЧАНКА» (ЛЬВІВ) – 26:34

Чергові спарені поєдинки в рамках 8 туру суперліги миколаївський «Реал» проводив з беззаперечним лідером вітчизняного жіночого гандболу,  семиразовим чемпіоном України львівською «Галичанкою», яка у 12 іграх не втратила жодного очка. Миколаївські гандболістки після 14 матчів (9 перемог та п’ять поразок) з 18-ю набраними пунктами перебувають на третій турнірній позиції. Між сьогоднішніми суперницями розташувалась херсонська «Дніпрянка», яка у 16 зустрічах набрала 21 бал.

Перше протистояння господарі майданчика почали дуже впевненно.  Владислава Слободян, Анастасія Дереклєєва та Альона Божко, яка влучила не тільки з гри, а ще і з 7-метрової штрафної лінії, вивели «Реал» в лідери – 4:1. Навіть коли гості після кидка Діани Дмитришин мінізували перевагу суперника, реалістки продовжили результативні дії. Після кидка Анастасії Абабіної за рахунку 7:6 львів’янки спробували перехопити ініціативу і на 14-й хвилини Анастасія Мелекесцева закинула сьомий м’яч. На 22-й хвилини та ж Абабіна знову встановила мінімальну перевагу господарок – 12:11, яка тривала приблизно півхвилини, після чого суперник зусиллями Катерини Козак в черговий раз відновив очковий паритет. Більше того – надалі «Галичанка», у складі якої потужно діяли Дмитришин і Козак. почала поступово зміцнювати свою перевагу, ще до перерви зробивши непоганий гандикап у п’ять м’ячів – 15:20.  На початку другого тайму дві «реальні» Анастасії – Дереклєєва та Козловою скорочують відставання свого клубу до трьох м’ячів, але Дмитришин з Мелекесцевою відновлюють втрачене. К екватору цієї половини матчу рахунок став 20:28, і мало хто сумнівався в остаточній перемозі «Галичанки». Різниця у вісім м’ячів – 26:34 на користь фаворита як цієї зустрічі, так і всього чемпіонату української суперліги, залишилась і після фінального свистка.

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ГАЛИЧАНКА» (ЛЬВІВ) – 21:27

Друга зустріч суперників розпочалась двома результативними атаками львівянок Маряни Маркевич та Катерини Козак, яким влучно відповіла Наталя Ситенька – 1:2. До середини першої половини господарі чинили гідний опір, і навіть зрівняли рахунок. Після голу галичанки Наталі Шипляк, яка забила сьомий м’яч гостей, двічі відзначилась реалістка Владислава Слободян, яка вперше і в останнє в матчі встановила ігровий паритет – 7:7. Надалі сім хвилин поспіль влучали лише гандболістки «Галичанки», які на 25-хвилині зробили гандикап у сім м’ячів – 8:15. На перерву суперники пішли за рахунку 11:17.

Другий тайм  стартував з чотирьох (2+2) поспіль 7-метрових штрафних кидків, які лідер гостей Діана Дмитришин двічі реалізувала, а ось реалістка Анастасія Бондаренко влучила лише раз. Надалі Анастасія Мелекесцева з тією ж Дмитришин збільшили перевагу «Галичанки», яка на 4-хвилині повела з рахунком 12:20. До середини тайму гості вели з тією ж різницею у 8 м’ячів – 17:25, але потім «Реал» зусиллями Слободян, Бондар та Ситенької трохи скоротив відставання – 20:26.  А в останній атаці гри Слободян встановила підсумковий рахунок  матчу – 21:27. Це була 14 перемога підопічних Віталія Андронова. “Реал”,  в свою чергу, зазнав сьомої поразки, але залишився на третьому турнірному місці.