Понад сто юних бадмінтоністів з’їхались до Миколаєва на чемпионат України

Сьогодні, 18 лютого, у спортивному залі Миколаївської обласної комунальної КДЮСШ урочисто відкрили чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2008 року народження. Ці змагання є відбором на чемпіонат Європи.

За нагороди змагається понад сотня спортсменів 2008 року народження та молодші з Миколаєва, Києва, Львова, Херсона, Дніпра, Івано-Франківська, Одеси, Харкова, Лисичанська та інших міст.

На церемонії відкриття учасників вітали в.о. начальника управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації Михайло Миколаїв, радник голови Миколаївської ОДА Євген Степанюк та президент федерації бадмінтону Миколаївської області Андрій Кротов, представник федерації бадмінтону України Сергій Онищенко.
Посвідчення майстрів спорту отримали три миколаївські бадмінтоністки – Ганна Коваленко, Марія Корягіна та Ярослава Ванцаровська.

Старший тренер збірної України Олександр Кунін оголосив змагання відкритими. Матчі проходять у присутності любителів бадмінтону, для яких у оновленому залі спортивної школи створено комфортні умови. А імена переможців та призерів стануть відомими у неділю.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)