«Олімпійський урок» об’єднав спортивну громаду Миколаївщини на головній площі міста

У суботу, 21 вересня уся миколаївська спортивна громада зібралася на Соборній площі міста з нагоди проведення Олімпійського уроку та святкування Дня фізичної культури і спорту.

Почесними гостями заходу стали видатні миколаївські спортсмени: Олександр Абраменко, Ралчева Марія, Чужинова Ірина, Машкін Олег, Малькова Світлана, Димова Антоніна, Віта Стьопіна. Також, з показовим виступом завітали на свято спорту новоспечені чемпіони Олімпійського лелеченя 2019 – школярі Новоодеської ЗОШ №1.

З привітальним словом звернувся до усіх присутніх голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

«Я пишаюся стояти поруч з такими великими спортсменами, які славлять нашу велику державу. Як людина, яка також займається спортом, я розумію який це важкий шлях – досягати  вершин. Хочу привітати молодих миколаївських спортсменів, вважаю, ви – майбутнє нашої держави. Як представника Президента України, як голова обласної державної адміністрації, з розумінням міського голови, з розумінням міської ради та обласної ради, ми докладемо спільних зусиль для того, щоб стан фізичної культури і спорту був гордістю міста та нашого краю».

«За останні чотири роки нам вдалось зробити чимало. Ми відремонтували багато спортивних шкіл, зміцнили їх матеріальну базу. Однак на цьому ми не зупинимось. Якщо у вас щось не виходить, не здавайтеся. Пробуйте ще раз і ще раз. Вірте в себе! Вірте в Миколаїв і в нашу країну», – наголосив  Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Після того як видатним тренерам та їх вихованцям були вручені державні нагороди та відзнаки офіційна частина заходу добігла кінця.

Тож, тренер спортивного клубу «Графіт» Яроцька Алла разом зі спортсменами запалила Соборну площу видовищною руханкою «Зумба-фітнес», після чого майбутні олімпійці провели Олімпійський урок.

Спортивні школи зайняли свої локації на території площі і влаштували показові виступи, після яких усі охочі мали змогу випробувати  себе у тому чи іншому виді спорту та познайомитися з іменитими спортсменами та їх тренерами.

Зазначимо, що у Миколаївській області  розвивається 31 літній олімпійський вид спорту та 54 неолімпійських види. Всього в Миколаївській області охоплено систематичними заняттями спортом понад 26 тисяч спортсменів. В 44 дитячо-юнацьких спортивних школах і 10 спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву займаються спортом більше 17 тисяч дітей. Для осіб з обмеженими фізичними можливостями у Миколаївській області створено необхідні умови для вільного доступу до фізкультурно- оздоровчих та спортивних закладів. Різними формами фізкультурно- реабілітаційної та оздоровчої роботи системи «Інваспорт» у Миколаївській області охоплено більше 300 осіб з обмеженими можливостями.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)