НІЧИЯ НА КОРИСТЬ МФК «МИКОЛАЇВ»

«АГРОБІЗНЕС» (ВОЛОЧИСЬК) – МФК «МИКОЛАЇВ» – 1:1 (1:1)

Миколаївці, у минулому турі дома зазнавши мінімальної поразки від житомирського «Полісся», втратили всі шанси пробитись до прем’єр-ліги. Як і футболісти «Агробізнесу», які, також мінімально поступившись в гостях тернопільській «Ниві», наступний сезон знову гратимуть у першій лізі. Але поки що сьогоднішні суперники не визначили своє підсумкове місце у другому за значенням дивізіоні вітчизняного футболу. Адже їх розділяє лише одне очко. То ж в разі перемоги, або нічиєї корабели залишаються на четвертій позиції, а поразка цю позицію надає саме аграріям. Більш того, невдача може опустити підопічних Іллі Близнюка на шосте місце, але для цього треба, щоб «Альянс» на власному полі переграв аутсайдера чемпіонату  «Кремінь». Що, враховуючи рівень цих команд, скоріш за все і станеться. Ось така статистика останнього туру верхньої частини турнірної таблиці сезону 2020/2021 років.

Вже на третій хвилині гості могли відкрити рахунок, але Владислав Охрончук з лінії штрафного майданчика пробив в якихось сантиметрах від стійки.

Господарі вперше створили небезпеку біля воріт суперника на 21-й хвилині, коли Ігор Бойчук головою пробив над поперечиною. Ще за вісім  хвилин туди ж поцілив Груша, який завдав удару з 22 метрів. Відповідь миколаївців стала результативною – на 32-й хвилині після розіграшу кутового Руслан Паламар з лінії воротарського майданчика пробив без шансів для голкіпера «Агробізнесу» Олега Мозіля – 0:1. Підопічні Олександра Чижевського відігрались наприкінці першого тайму. Іван Когут по правому флангу увірвався у штрафний майданчик і виконав ідеальну передачу на Віталія Грушу, який з меж воротарського майданчика зрівняв рахунок – 1:1.

На початку другої половини матчу підопічні Іллі Близнюка ледь не вийшли вперед. Зі стандарту з лівого флангу Богдан Куксенко навісив на Вадима Яворського, який з 14 метрів головою пробив у «рамку» і тільки бездоганна реакція Мозіля врятувала господарів від забитого голу. За сім хвилин гості майже повторили таку ж майже гольову комбінацію. Штрафний удар майже з того ж місця від Куксенка влучив у дальню штангу, від якої м’яч, пролетівши повз Одарюка та Яворського, опинився в руках у Мозіля. Господарі у другому таймі по справжньому потурбували голкіпера  МФК «Миколаїв» Бубенцова лише раз. На 62-й хвилині Груша ударом з 23 метрів перевірив реакцію Андрія, який у падінні відбив м’яч на кутовий. А потім суперники намагались не ризикувати, адже нікому не хотілося останній матч чемпіонату завершити на мінорній ноті. Нічия влаштувала обидва клуби – миколаївці залишились на четвертій позиції, а футболісти Хмельниччини замкнули квінтет найкращих клубів першої ліги.