НЕПРОСТА ПЕРЕМОГА НАД АУТСАЙДЕРОМ

ФУТБОЛ. МФК «МИКОЛАЇВ» – «ПРИКАРПАТТЯ» (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) – 1:0

Миколаївці мають у своєму активі 36 очок, які дозволяють команді знаходитись на шостій турнірній позиції. Прикарпатці, в свою чергу, набрали 18 балів і посідають передостаннє 15 місце, яке наближає клуб з західної України до другої ліги вітчизняного футболу.

Перший небезпечний момент матчу створили господарі – на 11-й хвилині після штрафного з правого флангу Кравченко головою пробив у ворота, де бездоганно зіграв голкіпер гостей Піцан. Він же двічі поспіль  врятував свою команду через 3 хвилини, відбивши спочатку удар Сергія Кравченка, після чого зреагувавши на постріл Руслана Паламаря. Гості відповіли на 25-хвилині стрімкою атакою з лівого флангу, яка завершилась ударом  поруч зі штангою. А ще за 3 хвилини муніципали ледь не відкрили рахунок – після пасу Вадима Яворського Сергій Росляков вийшов сам на сам з кіпером і поцілив у поперечину. На 36-й хвилині  Кравченко з 20 метрів пробив у ціль – Піцан знову був на висоті.

Одразу після перерви суперники провели дві майже гольові атаки. Спочатку миколаївець Богдан Куксенко з меж штрафного бив у ворота, після чого прикарпатець Іван Сондей зі штрафного же майданчика спробував відкрити рахунок – в обох ігрових епізодах чудову реакцію продемонстрували Іван Піцан і Сергій Бубенцов відповідно.

Єдину у другому таймі реальну гольову можливість завершити реальним же голом зумів корабел Вадим Яворський. На 66-хвилині він з лівого кута штрафного майданчика пробив у дальній від голкіпера верхній кут воріт – 1:0. Час, який залишився до фінального свистка, пройшов без гострих моментів. Мінімальна перемога дозволила підопічним Іллі Близнюка піднятись на п’яте турнірне місце. За сім турів до завершення чемпіонату МФК «Миколаїв» не втратив шанси на потрапляння до трійки найкращих команд першої ліги, які наступний сезон гратимуть у прем’єр лізі.