Миколаївський спринтер встановив новий рекорд національної першості

30 червня добіг кінця чемпіонат України 2019 з легкої атлетики серед юніорів.

Легкоатлети країни на території луцького стадіона «Авангард» змагалися в бігових та стрибкових дисциплінах, спортивній ходьбі, у видах метань та 7/10-борстві.

Вихованець миколаївської ДЮСШ «Спартак» Андрій Василевський встановив новий рекорд національної першості серед юніорів U-20! У класичній дистанції бар’єрного бігу на 110 метрів Андрій показав найкращий результат – 13.71, який забезпечив йому перше місце. 

Ще один миколаївець Богдан Третьяк посів другу сходинку, подолавши дистанцію за 14.89.

У коментарях регіональному Відділенню Національного олімпійського комітету в Миколаївській області новоспечений рекордсмен поділився враженнями:

-Цей старт на Чемпіонаті України в Луцьку був прохідним, я і не очікував показати такий результат, так як концентрувався на основному старті – чемпіонаті Європи серед юніорів, який проходитиме 18-21 липня в швецькому Буросі. І підготовка була спрямована саме на цей старт.

-З минулого року у мене була мета поліпшити свій результат на Чемпіонаті Світу в Фінляндії. На жаль у мене цього там не вийшло зробити, нерви дались взнаки. Але в цьому році вдалося налаштувався на кращий результат.

-Якою була підготовка після зимових стартів?

-Підготовка була дуже складною, тому що взимку сильно перехворів і пропустив зимовий сезон. Більшість часу пішло на відновлення після хвороби. Наразі готуюсь до стартів  24/7 в прямому сенсі цього слова, адже результат залежить від щоденних тренувань, правильного харчування, також від відновлення, відпочинку та режиму дня. До речі, щодо режиму, його утримуватись найважче. Велику подяку хочу піднести моєму тренеру за старання, нерви, переживання, терпіння, турботу і підтримку. (Андрія Василевського тренують – Шаповалова Ірина, Львова-Грицак Вікторія).

-Андрію, що скажеш стосовно конкуренції в Луцьку?

-На Чемпіонаті України конкуренції не було, так як вже з першого бар’єру дистанцію долав один, відірвавшись від них зі старту.

Автор: Еліна Слюсаренко

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)