Миколаївські легкоатлети взяли участь у показових виступах, які відбувались у рамках «Олімпійського уроку».

Командний чемпіонат Миколаєва з кросу серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 та 2009 та молодше років народження з нагоди 55-річчя Центрального міського стадіону зібрав спортсменів МСДЮСШОР з легкої атлетики, ДЮСШ №5, ДЮСШ «Спартак», РДЮСШ м. Нова Одеса та Миколаївського фахового коледжу фізичної культури (МФКФК).

 

 

Наймолодші учасники змагались на дистанції 300 м, а більш дорослі долали дистанцію 500 м. Переможцями та призерами цих відповідальних стартів стали, згідно суддівських протоколів:

Дівчата 300 метрів 2009 р.н. та молодше:

1)Шафєєва Дар’я (МСДЮСШОР) 2)Притула Катерина (Новоодеська РДЮСШ); 3) Федоренко Марія (ДЮСШ”Спартак”);

Юнаки 300 метрів 2009 р.н. та молодше:

1)Федусь Тимофій (ДЮСШ-5); 2)Томчук Артем(ДЮСШ “Спартак”); 3)Лікутін Данііл (ДЮСШ-5);

Дівчата 500 метрів 2007-2008

1)Шмигировська Софія (МСДЮСШОР); 2) Ступаченко Анастасія (МСДЮСШОР); 3) Кравченко Кіра (Новоодеська РДЮСШ);

Юнаки 500 метрів 2007-2008

1) Шевчук Іван (МСДЮСШОР); 2)Адамовський Костянтин (Новоодеська РДЮСШ); 3)Мунтян Марко (Новоодеська РДЮСШ);

Дівчата 500 метрів 2005-2006

1) Ковальчук Діана (МФКФК); 2) Тимощук Юлія (МФКФК); 3)Волочай Діана (ДЮСШ-5);

Юнаки 500 метрів 2005-2006

1)Аржаткін Георгій (МСДЮСШОР); 2)Федоров Олександр (МСДЮСШОР); 3)Кравчик Владислав (МСДЮСШОР);

Переможців та призерів командного чемпіонату Миколаєва підготували заслужений тренер України Алла Ковпак, тренери Ольга Могилевич, Олександра Олійник. Ірина Шаповалова, Вікторія Львова-Грицак, Володимир Кілярський, Ігор Шалар, Юрій Грицак, Сергій Кравченко, Віталій Дудник.

Після завершення бігових баталій спортсмени взяли участь у показових виступах, які відбувались у рамках «Олімпійського уроку».


Під загальним керівництвом тренера  МСДЮСШОР з л/а Вікторії Львови-Грицак, якій допомагали тренер ДЮСШ «Спартак» Віталій Дудник, а також майстер спорту Діана Ткаченко та  кандидат у майстри спорту Анатолій Щербань юні легкоатлети залюбки змагались у шести олімпійських  естафетних перегонах.  

Першою була естафета «Від фішки до фішки». Потім – «Біг з м’ячем». Далі юнаки та дівчата показали свою майстерність у бар’єрному бігу, після якого змагались у слаломному бігу. Завершала олімпійський урок естафета «Хокей».

Насичений спортивними баталіями день, в якому юні представники «королеви спорту» показали свій клас як у легкій атлетиці, та і в олімпійських естафетних перегонах, завершився нагородженням переможців та призерів командного чемпіонату Миколаєва. У церемонії нагородження разом з оргкомітетом змагань взяли участь начальник управління фізичної культури та спорту Миколаївської міськради Олег Машкін, а також президент федерації легкої атлетики Миколаївської області Володимир Кілярський. 

Всім учасникам «Олімпійського уроку», серед яких були і тріумфатори командного чемпіонату Миколаєва, було презентовано м’ячі, футболки, щоденники та ручки з олімпійською символікою від виконавчого директора  Регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Вадима Кучмія.

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)