МАТЧ ЗІ СРІБНИМИ СПОДІВАННЯМИ

ГАНДБОЛ. СУПЕРЛІГА. «РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) –   «КАРПАТИ» (УЖГОРОД) – 30:25 (11:16)

Зігравши напередодні внічию – 23:23 зі львівською «Галичанкою», господарі майданчика вже не мали права на помилку. Адже лише перемога над «Карпатами» дозволяла підопічним Наталі Пархоменко піднятись на друге місце. Яке, в свою чергу, дозволяло завоювати срібло без додаткових випробувань. Третя ж команда фіналу «А» мала виборювати бронзові нагороди у протистоянні з першою командою групи «Б» – херсонською «Дніпрянкою». Нагадаємо, що учасникам фіналу «А» треба зіграти одне з одним у трьох турах. Перший з яких і проходить у Миколаєві.

Матч почався з результативних дій гостей, які повели з рахунком 4:0. Перший м’яч господарі закинули лише на шостій хвилині – Владислава Слободян зуміла переграти кіпера «Карпат». Після цього гра почала вирівнюватись і до середини першого тайму миколаївці не тільки зрівняли рахунок, а і зусиллями тієї ж Слободян вперше вийшли вперед Ігрова рівновага тривала ще 8 хвилин, але за рахунку 11:11 гості знову перехопили ініціативу. Сендрей, Колодюк (двічі), Байрак (двічі) та Пилипюк свої атаки завершували взяттям воріт, на відміну від суперниць, які до перерви жодного разу не засмутили голкіпера Єлизавету Воронько. На перерву команди пішли за рахунку 11:16.

15 хвилин другого тайму точилась рівна боротьба, в якій перевага «Карпат» коливалась від трьох до чотирьох м’ячів. На 16 хвилині, після пострілів Христини Бабій та Лілії Рябоконь рахунок стає 19:21, а невдовзі Лілія виводить в лідери свою команду – 22:21. Карина Байрак зрівнює рахунок, після чого двічі з семиметрової позначки відзначається Вікторія Шатохіна. За 4 хвилини до фінальної сирени господарі попереду з рахунком 27:23, а ще за хвилину Слободян забиває свій черговий м’яч, дозволяючи  «Реалу» відірватись від суперника на п’ять балів. Тепер стало зрозуміло, що підопічні Наталі Пархоменко завершать домашній тур фіналу «А» на мажорній ноті. Знак оклику в цьому поєдинку поставили Ольга Божко, яка останньою залишила свій автограф у воротах «Карпат» – 30:25.  Ця перемога дозволила «Реалу» обійти на 2 залікових пункти команду з Ужгорода і закріпитись на другій турнірній сходинці.

Найкращим снайпером матчу стала реалістка Христина Бабій, яка закинула 9 м’ячів. Її ужгородська візаві Карина Колодюк поцілила у ворота суперниць 8 разів.