ЛЕГКА АТЛЕТИКА. «ЗОЛОТИЙ» ФІНІШ З ОЛІМПІЙСЬКИМ ПРИЦІЛОМ

Чемпіонат України, який стартував у Луцьку, зібрав найкращих представників «королеви спорту»  зі всіх регіонів нашої країни. Разом з нагородами вони також виборюють і ліцензії на Олімпійські ігри у Токіо.

В перший день змагань миколаївські легкоатлети завоювали дві медалі. На біговій дистанції 100 м тріумфував Олександр Соколов, який фінішував з результатом 10.45.  Третьою у секторі для стрибків з жердиною стала Юлія Козуб, яка подолала планку на висоті 4,20.

Також треба зазначити успішний виступ Андрія Василевського, який з особистим рекордом – 14.49 посів п’яте  місце на біговій дистанції 110 м з бар’єрами.

Переможця та бронзового призера чемпіонату України підготували Іван Гриник та Юрій Строїн відповідно.