ЛЕГКА АТЛЕТИКА. ЗОЛОТИЙ ЕСТАФЕТНИЙ КВАРТЕТ

Чемпіонат України серед молоді (до 23 років), який пройшов у Бахмуті Донецької області і в якому взяли участь понад 300 спортсменів з 25 вітчизняних регіонів, став доволі успішним для миколаївських легкоатлетів. Вони вибороли п’ять золотих та п’ять бронзових медалей.

Тріумфаторами в естафетному забігу 4×100 метрів стали наші земляки Андрій Василевський, Ілля Ізбаш, Анатолій Щербунь та Олександр Гук. Чемпіонський результат нашої естафетної дружини – 42.21 сек. Андрій Василевський також виявився першим на дистанції 110 м з бар’єрми, яку він подолав з результатом 14.66 сек.

Третьою фінішувала збірна корабельного краю у складі Катерини Неделіковської, Катерини Нікітіної, Поліни Гаценко та Вікторії Гринько у жіночій естафеті 4×400 м. Вікторія Гринько до естафетної бронзи додала аналогічну медаль і на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

У загальнокомандному заліку збірна Миколаївської області набрала 769 очок, що дозволило їй посісти десяте місце.