ЛЕГКА АТЛЕТИКА. П’ЯТИЙ МЕМОРІАЛЬНИЙ ТИТУЛ ОКСАНИ ОКУНЕВОЇ

Меморіал Олексія Дем’янюка, який в двадцять третє пройшов у Львові, зібрав велику кількість стрибунів у висоту з  шести країн Європи та Азії.  Вони  змагались у декількох вікових категоріях.

Найбільш цікавими і видовищними стали турнірні перегони «Гран Прі», в яких взяли участь 26 чоловіків та жінок. Одинадцять представниць прекрасної статі, девять з яких представляли Україну, а ще дві –  Узбекистан та Литву, тріумфувала вихованка миколаївської школи легкої атлетики, ака наразі захищає честь Полтавщини майстер спорту міжнародного класу Оксана Окунєва. Чемпіонський стрибок Оксани, яка вп’яте у своїй спортивній карєрі виграла львівські  меморіальні стрибкові баталії –

185 см. Срібним призером цих престижних змагань стала ще одна вихованка миколаївської легкоатлетичної школи, яка останніми роками виступає за Донецьку область майстер спорту міжнародного класу Юлія Чумаченко. Найкраща спроба Юлії – 183 см.

У змаганнях юнаків до 18 років третій результат – 185 см показав миколаївський стрибун Анатолій Костенко.