ІСТОРИЧНА НАГОРОДА УКРАЇНСЬКИХ ФРИСТАЙЛІСТІВ

Другий етап Кубку світу з фристайлу, який відбувся у фінському місті Рука, став дуже успішним для українських лижних акробатів. У командних змаганнях «жовто-синя» дружина, у складі якої виступали чемпіон Пхьончханських Олімпійських ігор 2018 року миколаївець Олександр Абраменко, рівнянин Дмитро Котовський та його землячка Анастасія Новосад зуміла вибороту бронзову медаль. Ця нагорода стала історичною для українського фристайлу, адже раніше наші спортсмени ніколи не діставались п’єдесталу пошани.

На шляху до вітчизняної спортивної історії Олександр Абраменко набрав 118,14 балів, Дмитро Котовський – 88,05 балів та Анастасія Новосад – 85,35 балів. Медальна сума нашої команди склала 291,55 балів.

Переможцем кубкових баталій стала збірна Китаю, в активі якої 343,24 бали.