ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА МЕМОРІАЛЬНИЙ КИДОК З МАЙСТЕРСЬКИМ ПРИЦІЛОМ

У Палаці спорту МОККДЮСШ № 1 відбувся XII Всеукраїнський турнір пам’яті олімпійського чемпіона Івана Богдана. Минулі 11 років цей турнір, переможці якого виконують норматив «Майстер спорту України», проводився на призи видатного українського спортсмена, чемпіона Римських Олімпійських ігор 1960 року, уродженця села Дмитро-Біловка Казанківського районуМиколаївської області Івана Гавриловича Богдана. Але після його смерті 25 грудня 2020 року турнір набув меморіального статусу.

Борці Миколаївської області на рідному для себе килимі зуміли зібрати непоганий медальний врожай. Тріумфаторами борцівських двобоїв стали:

Ельнур Магеррамов (56 кг, МОККДЮСШ № 1, ЦОП ШВСМ);

Андрій Косов (97 кг, ШВСМ-ЦОП СК «Олімпік»);

Майстер спорту України Антон Єрьомін (130 кг, ШВСМ, ЦОП СК «Олімпік»).

Таким чином, Ельнур Магеррамов та Андрій Косов виконали норматив «Майстер спорту України»!

МСУ Сергій Грінчук (60 кг, МОККДЮСШ № 1, ЦОП СК «Олімпік»),

Артем Ковтун (63 кг, МОККДЮСШ № 1, ЦОП СК «Олімпік»,

МСУ Валерій Закамалдін (77 кг, МОККДЮСШ № 1, ЦОП ШВСМ), Артур Бедирханов (87 кг, ЦОП ШВСМ,  СК «Олімп»), поступившись у вирішальних сутичках, вибороли срібні медалі.

Бронзовими призерами турніру стали Ігор Абатуров (77 кг, ЦОП ШВСМ, СК «Олімпік»), Костянтин Старостін (77 кг, МОККДЮСШ № 1, ЦОП СК «Олімпік»), МСУ Серж Озманян (82 кг, МОККДЮСШ № 1, ЦОП ШВСМ).

Чемпіонів та призерів – вихованців греко-римської борцівської школи корабельного краю підготували заслужені тренери України К. Васильєв, В. Новохатько, М. Салєєв, тренери О. Баламутов, В. Закамалдін,

В. Літвинчук, О. Ваюшин, С. Грінчук, О. Корженко та Є. Циох.

Всі призери меморіального турніру були нагороджені грамотами та медалями.

А чемпіони також отримали спеціальні футболки з олімпійською символікою та з портретом Івана Гавриловича Богдана. Які презентував член оргкомітету турніру, голова  регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Дмитро Фалько. На параді відкриття Дмитро Володимирович побажав всім учасникам не тільки стати майстрами спорту України, а і гідно представляти нашу Державу на престижних міжнародних стартах!