ГАНДБОЛ. СУПЕРЛІГА. ПОДВІЙНИЙ ТРІУМФ ДІЮЧОГО СРІБНОГО ПРИЗЕРА

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ДНІПРЯНКА» (ХЕРСОН) – 28:23 (16:12)

10-й тур першого етапу української суперліги мав визначити, чи зможе «Реал» увійти до трійки найкращих команд країни. Для цього нашій команді треба було двічі перемагати своїх  географічних сусідів – херсонську «Дніпрянку». Нагадаємо, що останній матч між сьогоднішніми суперниками, який відбувся 14 листопада у Херсоні, завершився гучним скандалом. За підсумками якого декілька гравчинь з обох сторін та двоє наставників херсонського клубу зазнали дискваліфікації. В тому числі лідер «Реалу», найкраща гандболістка України минулого сезону Світлана Аксьонова, яка була відсторонена від ігор на 5 турів (10 матчів). Саме сьогодні Світлана повертається на майданчик і у неї є можливість довести всім, що вона не втратила своїх бомбардирських якостей.

Перший тайм розпочався з активних дій миколаївських гандболісток, які мали  перевагу у 2-3 м’ячі.  Разом з Аксьоновою на завершальній стадії атак найбільш результативно діяли Лілія Рябоконь та Дар’я Каганець. У складі гостей найкращою за всіма показниками була Ганна Дябло, влучні кидки якої допомагали Дніпрянці», так би мовити, залишатись на плаву. Принаймі в першій половині матчу, який завершився з  рахунком 16:12 на користь реалісток. У другому таймі підопічні Наталії Пархоменко не залишили супернику жодних шансів на позитивний результат, зробивши гандикап у 5-6 балів. До фінальної сирени гра була під контролем «Реалу», який здобув дуже важливу перемогу з рахунком 28:22.

Найкращими снайперами матчу стали дніпрянка Ганна Дябло (9 голів) та реалістки Світлана Аксьонова і Лілія Рябоконь (по 5 м’ячів).

«РЕАЛ» (МИКОЛАЇВ) – «ДНІПРЯНКА» (ХЕРСОН) – 34:27 (14:15)

Другу зустріч можна розділити на дві частини. Кожна з яких тривала по 30 хвилин – стільки, скільки і гандбольний тайм. У першій частині на майданчику точилась бескомпромісна боротьба, головними діючими особами якої були лідери «Реала» та «Днепрянки» Світлана Аксьонова та Ганна Дябло відповідно. Більшість їхніх атак досягали мети і не дозволяли супернику відірватись на серйозну відстань. Гості, які виграли перший тайм в мінімальною – 14:15 перевагою, під час відпочинку уявити собі не могли, що дуже скоро їх чекають великі проблеми. Які розпочались з перших хвилин другої частини поєдинку. Влучні кидки Христини Бабій, Лілії Рябоконь, Дар’ї Каганець, і звичайно, капітана «Реала» Світлани Аксьонової дозволили підопічним Наталії Пархоменко, спочатку зрівняти рахунок, а трохи пізніше вийти вперед и повести з різницею у 3-4 бали.  Що до херсонських гандболісток, то снайперські потуги Ганни Дябло, Віолети Комарової, Алі Гончаренко та Анастасії Калигіної  не зуміли перевершити  гольові показники діючих срібних призерок суперліги. «Реал» впевнено переміг з рахунком

34:27, зрівнявшись, таким чином за набраними очками з ужгородськими «Карпатами». Обидва клуби, набравши по 23 залікових пункти, вже забронювали собі місце у фінальному тріо, адже «Дніпрянка», яка вже завершила перший етап чемпіонату, має у своєму активі 22 бали. А «Реалу» і «Карпатам» залишилось зіграти ще два матчі, після яких і буде відомо – хто з цих клубів розпочне другий етап суперліги з другого та третього місця. Адже перше місце заслужено посідає багаторазовий чемпіон України львівська «Галичанка».

Головними голеадорами матчу стали реалістка Світлана Аксьонова, яка закинула 9 м’ячів, та херсончанка Ганна Дябло, на рахунку якої 8 влучних кидків.